Новости

Урок, присвячений 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка

Урок, присвячений 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка

Новий 2013/2014 навчальний рік розпочнеться 2 вересня о 9.00 з трансляції Всеукраїнського телевізійного уроку, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Так, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27 серпня 2013 року № 1234, для учнів старших класів загальноосвітніх, учнів (слухачів) професійно-технічних та студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації відбудеться трансляція телевізійного уроку.

Перший урок нового навчального року має стати поштовхом до подальшої роботи з вивчення минулого та сьогодення України.

Метою проведення першого уроку є пізнання учнями постаті Великого Кобзаря, актуальності його творчості; виховання любові до рідного краю; пробудження національної самосвідомості; патріотичне виховання і розвиток почуття гордості за свій народ та державу; узагальнення знань з історії та культури українського народу, його традицій, звичаїв і обрядів; формування готовності здобувати якісну освіту і добрими справами збагачувати Україну.

Трансляція Всеукраїнського телевізійного уроку, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, відбудеться на Першому національному каналі 2 вересня 2013 року о 9 годині ранку, повтор – 2 вересня 2013 року о 14 год 15 хв.

У наказі зазначено, що перший урок нового навчального року має стати поштовхом до подальшої роботи з вивчення минулого та сьогодення України, викликати бажання дізнатися більше про життя Великого Кобзаря, значення його творчості. Урок може бути проведений з використанням інтерактивних технологій, мультимедійних презентацій, фотосюжетів, відеороликів, театралізації сюжетів творів Тараса Шевченка, а також у формі літературно-краєзнавчої подорожі, віртуальної екскурсії, турніру знавців творчості письменника, тематичної вікторини, ток-шоу, літературно-музичної композиції...

Під час підготовки першого уроку для учнів початкової та основної школи педагогам рекомендовано використовувати методичні матеріали. Посілання на матеріали

у Щоденнику.ua