Новости

Логотип до до 200-річчя Шевченка визначено

Найкращою у Всеукраїнському конкурсі логотипів до 200-річчя Тараса Шевченка визнана робота Олега Шупляка, викладача Бережанської дитячої художньої школи з Тернопільщини».

Логотип Шуляка є стилізованим автопортретом молодого поета з розписом Шевченка (темно-синього кольору) і датою 200 років (темно-жовтогарячого кольору).  Міністр культури Леонід Новохатько зазначив, що цей логотип стане всеукраїнським і міжнародним символом Шевченківського ювілею і використовуватиметься на буклетах, каталогах, в оформленні інтер’єрів приміщень, де проходять заходи щодо святкування 200-річчя Кобзаря, на телебаченні в тематичних програмах, фільмах і анонсах.

— Перемога в цьому престижному конкурсі є великою честю для мене не тільки як художника, а й українця, — сказав «Дню» Олег ШУПЛЯК. — Шевченко завжди надихав мене у творчості, не тільки як геніальний художник, поет, а й українець, який уже є сакральним символом нашого народу. Поняття «Шевченко» і «Україна» були, є й завжди будуть для кожного українця нероздільними. Я неодноразово звертався до образу великого Кобзаря…